Musical "Stacja Broadway" w Grodzisku Dolnym


 

W niedzielne popołudnie 21 stycznia 2018 roku, w hali sportowej przy Zespole Szkół w Grodzisku Dolnym powiało wielkim światem w amerykańskim stylu. Grodziska publiczność miała okazję zobaczyć musical „Stacja Broadway” na podstawie spektaklu „Metro” Janusza Józefowicza.

Wszyscy ludzie marzą o zrobieniu kariery, ale nie wszystkim jest to dane. Zatem sami biorą sprawy w swoje ręce i zakładają grupę teatralną, która z wielkim powodzeniem zdobywa uznanie publiczności.

Grupa młodych wykonawców opowiedziała o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt były tych marzeń spełnieniem. Zobaczyliśmy na scenie pasję i entuzjazm, wspaniały taniec i śpiew. Była tam miłość, było także szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawiło, że granica między teatrem a rzeczywistością stała się płynna, a czas stał się wyłącznie funkcją wyobraźni.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia i producentem spektaklu jest pan Marek Krauz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk, który od pięciu lat z wielkim powodzeniem realizuje swoje twórcze musicalowe pomysły.

Realizatorem tego wspaniałego musicalu jest Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk przy współpracy Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie, a grają w nim dorośli i młodzież z powiatu leżajskiego i łańcuckiego zrzeszeni w Teatrze Muzycznym Broadway.

Więcej zdjęć na stronie Ośrodka Kultury